BANKA PROMOSYON İHALEMİZ BALIKESİR REKORUYLA SONUÇLANDI.
28 Şubat 2019

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Müdürlük ve bağlı sağlık tesislerinde görevli tüm personele (4D Taşerondan devrolan işçiler dahil) olmak üzere yaklaşık 11.306 kişiyi kapsayan banka promosyon ihalesini çok sayıda bankanın katılımı ve sonunda sunulan rekor teklifle personel başına 2.900 TL üzerinden PEŞİN olarak ödeme yapılmasının sağlanması üzerine Halk Bankası ile anlaşmaya vardı.

28/02/2019 tarih ve Saat 14.00’ te Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda başlayan açık artırmada 4,5 saat süren yoğun bir teklif pazarlığının ardından 2900 TL’ Peşin tutar üzerinden promosyon ödemelerinin yapılması konusunda Halk Bankası ile anlaşmaya varıldı. Sözleşme önümüzdeki günlerde atılacak resmi imzalarla birlikte, ilk etapta 2.757 kişinin alacak olduğu promosyon ödemesi 15 Nisan itibariyle personellerin maaş hesaplarına yatırılmaya başlanacak. Diğer Bankalarda devam eden sözleşmelerinin bitimiyle beraber tüm personel 36 aylık süre zarfından süreleri dikkate alınarak ödemeleri yapılacak.

Balıkesir İl Sağlık Müdürü Op.Dr.M.Burak ÖZTOP yapmış olduğu açıklamada;

‘Personelimize tek seferde 2900 TL gibi bir promosyon ödemesini kazandırmaktan ve bu kazanımda taşerondan devrolan personelimizin de yararlanacak olmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.’